Menetrendek
13Y |
13Y |
Sóstói úti kórház Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:00 | Sóstói úti kórház |
7:01 | Egyetem |
7:02 | Városi Stadion |
7:04 | Stadion utca |
7:05 | Dohány utca |
7:07 | Vay Ádám körút |
7:08 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:10 | Bujtos utca |
7:11 | Megyei Bíróság |
7:13 | Luther tér |
7:14 | Hatzel tér |
7:15 | Móricz Zsigmond utca |
7:17 | TIGÁZ |
7:19 | Ipartelepi elágazás |
7:21 | Palánta utca |
7:22 | Fillér utca |
7:23 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
7:24 | Tégla utca |
7:25 | Meggyfa utca |
7:26 | Lejtő utca |
7:27 | Palánta utca |
7:29 | Dunapack Zrt. |
7:31 | Csemete utca |
7:32 | Lapály utca |
7:34 | Lombkorona utca |
7:35 | Alma utca |
7:36 | Alma utca ABC |
7:37 | Pipacs utca |
7:38 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |