Menetrendek
13Y |
13Y |
Alma utcai iskola Alma utcai iskola ► Kistelekiszőlő ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:42 | Alma utcai iskola |
4:43 | Pitypang utca |
4:44 | Borbánya, iskola |
4:45 | Borbánya, ABC |
4:46 | Tünde utca |
4:47 | Ipari utca |
4:48 | Lujza utca (Tünde utca) |
4:49 | Lombkorona utca |
4:50 | Lapály utca |
4:51 | Csemete utca |
4:52 | Dunapack Zrt. |
4:54 | Palánta utca |
4:55 | Fillér utca |
4:56 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
4:57 | Tégla utca |
4:58 | Meggyfa utca |
4:59 | Lejtő utca |
5:00 | Palánta utca |
5:02 | Ipartelepi elágazás |
5:04 | TIGÁZ |
5:06 | Móricz Zsigmond utca |
5:07 | Hatzel tér |
5:08 | Luther tér |
5:09 | Luther utca |
5:10 | Bujtos utca |
5:11 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
5:13 | Vay Ádám körút |
5:14 | Kossuth utca 9. |
5:16 | Dohány utca |
5:17 | Stadion utca |
5:19 | Városi Stadion |
5:20 | Egyetem |
5:21 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima