Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Dunapack Zrt. | |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 32 |
6: | 02243957Y |
7: | 1231Y47 |
8: | 25 |
9: | 09 |
10: | 09 |
11: | 09 |
12: | 0959 |
13: | 2959 |
14: | 2957 |
15: | 173757 |
16: | 173757 |
17: | 173759 |
18: | 29 |
19: | 0040 |
20: | 20 |
21: | 0035 |
22: | |
23: | 07Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 32 |
6: | 022244 |
7: | 072747 |
8: | 25 |
9: | 09 |
10: | 09 |
11: | 09 |
12: | 0959 |
13: | 2959 |
14: | 29 |
15: | 0232 |
16: | 023259 |
17: | 2959 |
18: | 29 |
19: | 0040 |
20: | 20 |
21: | 0035 |
22: | |
23: | 07Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 37 |
6: | 20 |
7: | 0040 |
8: | 20 |
9: | 20 |
10: | 20 |
11: | 20 |
12: | 20 |
13: | 2040 |
14: | 20 |
15: | 20 |
16: | 20 |
17: | 20 |
18: | 20 |
19: | 00 |
20: | 20 |
21: | 35 |
22: | |
23: | 07Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 37 |
6: | |
7: | 00 |
8: | 20 |
9: | 20 |
10: | 20 |
11: | 20 |
12: | 20 |
13: | 20 |
14: | 20 |
15: | 20 |
16: | 20 |
17: | 20 |
18: | 20 |
19: | 00 |
20: | 20 |
21: | 35 |
22: | |
23: | 07Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima