Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Alma utca ABC | |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 51 |
5: | 37 |
6: | 073045 |
7: | 04Y1838Y53 |
8: | 31 |
9: | 15 |
10: | 15 |
11: | 15 |
12: | 15 |
13: | 0535 |
14: | 0535 |
15: | 032343 |
16: | 032343 |
17: | 032343 |
18: | 0535 |
19: | 0545 |
20: | 25 |
21: | 0540 |
22: | |
23: | 12Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 51 |
5: | 37 |
6: | 072750 |
7: | 133353 |
8: | 31 |
9: | 15 |
10: | 15 |
11: | 15 |
12: | 15 |
13: | 0535 |
14: | 0535 |
15: | 0838 |
16: | 0838 |
17: | 0535 |
18: | 0535 |
19: | 0545 |
20: | 25 |
21: | 0540 |
22: | |
23: | 12Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 49 |
5: | 42 |
6: | 25 |
7: | 0545 |
8: | 25 |
9: | 25 |
10: | 25 |
11: | 25 |
12: | 25 |
13: | 2545 |
14: | 25 |
15: | 25 |
16: | 25 |
17: | 25 |
18: | 25 |
19: | 05 |
20: | 25 |
21: | 40 |
22: | |
23: | 12Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 49 |
5: | 42 |
6: | |
7: | 05 |
8: | 25 |
9: | 25 |
10: | 25 |
11: | 25 |
12: | 25 |
13: | 25 |
14: | 25 |
15: | 25 |
16: | 25 |
17: | 25 |
18: | 25 |
19: | 05 |
20: | 25 |
21: | 40 |
22: | |
23: | 12Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima