Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
13 | Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
13Y | Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Y | A jelölt járatok 13Y jelzéssel a Kistelekiszőlőt érintve közlekednek. / These services run as 13Y via Kistelekiszőlő. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1646 |
6: | 0629Y51 |
7: | 03Y26 |
8: | 0451 |
9: | 51 |
10: | 51 |
11: | 51 |
12: | 41 |
13: | 1141 |
14: | 113656 |
15: | 163656 |
16: | 163656 |
17: | 1641 |
18: | 1144 |
19: | 24 |
20: | 0444 |
21: | 19 |
22: | 43Y |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 1646 |
6: | 2646 |
7: | 0626 |
8: | 0451 |
9: | 51 |
10: | 51 |
11: | 51 |
12: | 41 |
13: | 1141 |
14: | 1141 |
15: | 1141 |
16: | 1141 |
17: | 1141 |
18: | 1144 |
19: | 24 |
20: | 0444 |
21: | 19 |
22: | 43Y |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 21 |
6: | 0444 |
7: | 24 |
8: | 04 |
9: | 04 |
10: | 04 |
11: | 04 |
12: | 04 |
13: | 0424 |
14: | 04 |
15: | 04 |
16: | 04 |
17: | 04 |
18: | 0444 |
19: | |
20: | 04 |
21: | 19 |
22: | 43Y |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 21 |
6: | 44 |
7: | |
8: | 04 |
9: | 04 |
10: | 04 |
11: | 04 |
12: | 04 |
13: | 04 |
14: | 04 |
15: | 04 |
16: | 04 |
17: | 04 |
18: | 0444 |
19: | |
20: | 04 |
21: | 19 |
22: | 43Y |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima