Menetrendek
13 |
Alma utcai iskola Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:07 | Alma utcai iskola |
19:08 | Pitypang utca |
19:09 | Borbánya, iskola |
19:10 | Borbánya, ABC |
19:11 | Tünde utca |
19:12 | Ipari utca |
19:13 | Lujza utca (Tünde utca) |
19:14 | Lombkorona utca |
19:15 | Lapály utca |
19:16 | Csemete utca |
19:17 | Dunapack Zrt. |
19:18 | TIGÁZ |
19:20 | Móricz Zsigmond utca |
19:22 | Hatzel tér |
19:23 | Luther tér |
19:24 | Nyíregyháza, Luther utca |
19:26 | Bujtos utca |
19:28 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
19:30 | Vay Ádám körút |
19:32 | Kossuth utca 9. |
19:34 | Dohány utca |
19:36 | Stadion utca |
19:38 | Városi Stadion |
19:39 | Egyetem |
19:40 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima