Menetrendek
9 |
Örökösföld ► Huszártelep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:22 | Örökösföld |
18:23 | Szalag utca |
18:24 | Örökösföldi Piac |
18:25 | Család utca, hőközpont |
18:26 | EÜ. Szakközépiskola |
18:27 | Nagyvárad utca |
18:29 | Kórház |
18:31 | Inczédy sor |
18:33 | Bujtos utca |
18:34 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:36 | Vay Ádám körút |
18:38 | Búza tér |
18:40 | Mező utca |
18:41 | Bethlen Gábor utca 67. |
18:42 | Tiszavasvári út |
18:43 | Fészek utca |
18:44 | Fészek utca ABC |
18:46 | Szirom utca |
18:47 | Rozsnyó utca |
18:48 | Dugonics utca |
18:49 | Derkovits Gyula utca 108. |
18:50 | Gumigyár (Phoenix) |
18:51 | Bottyán János utca |
18:52 | Huszár telep |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima