Menetrendek
9 |
Örökösföld ► Huszártelep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:15 | Örökösföld |
16:16 | Szalag utca |
16:17 | Örökösföldi Piac |
16:18 | Család utca, hőközpont |
16:19 | EÜ. Szakközépiskola |
16:20 | Nagyvárad utca |
16:22 | Kórház |
16:24 | Inczédy sor |
16:26 | Bujtos utca |
16:27 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:29 | Vay Ádám körút |
16:31 | Búza tér |
16:33 | Mező utca |
16:34 | Bethlen Gábor utca 67. |
16:35 | Tiszavasvári út |
16:36 | Fészek utca |
16:37 | Fészek utca ABC |
16:39 | Szirom utca |
16:40 | Rozsnyó utca |
16:41 | Dugonics utca |
16:42 | Derkovits Gyula utca 108. |
16:43 | Gumigyár (Phoenix) |
16:44 | Bottyán János utca |
16:45 | Huszár telep |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima