Menetrendek
9 |
Huszár telep ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:10 | Huszár telep |
13:11 | Bottyán János utca |
13:12 | Continental |
13:13 | Derkovits Gyula utca 108. |
13:14 | Dugonics utca |
13:15 | Rozsnyó utca |
13:16 | Szirom utca |
13:17 | Fészek utca ABC |
13:18 | Fészek utca |
13:19 | Tiszavasvári út |
13:21 | Mező utca 5. |
13:23 | Rákóczi utca 50. |
13:24 | Búza tér |
13:25 | Vay Ádám körút |
13:26 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:27 | Bujtos utca |
13:29 | Inczédy sor |
13:31 | Kórház |
13:33 | Nagyvárad utca |
13:34 | EÜ. Szakközépiskola |
13:35 | Család utca, hőközpont |
13:36 | Örökösföldi Piac |
13:37 | Szalag utca |
13:38 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima