Menetrendek
9 |
Huszár telep ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice.
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:45 | Huszár telep |
6:46 | Bottyán János utca |
6:47 | Continental |
6:48 | Derkovits Gyula utca 108. |
6:49 | Dugonics utca |
6:50 | Rozsnyó utca |
6:51 | Szirom utca |
6:52 | Fészek utca ABC |
6:53 | Fészek utca |
6:54 | Tiszavasvári út |
6:56 | Mező utca 5. |
6:58 | Rákóczi utca 50. |
6:59 | Búza tér |
7:00 | Vay Ádám körút |
7:01 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:02 | Bujtos utca |
7:04 | Inczédy sor |
7:06 | Kórház |
7:08 | Nagyvárad utca |
7:09 | EÜ. Szakközépiskola |
7:10 | Család utca, hőközpont |
7:11 | Örökösföldi Piac |
7:12 | Szalag utca |
7:13 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima