Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
18 | Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
44 | Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Ünnepnapokon nem közlekedik. / No service on public holidays. |
|
Vasárnap, kivéve ünnepnapokon. / On Sundays except on public holidays. |
|
* | A jelölt járatok 44-es jelzéssel Oros, Takarék köz megállótól indulnak. / These services runs as 44 from Oros. |
B | A jelölt járatok 18-as jelzéssel Örökösföld megállótól közlekednek. / These services run as 18 and depart from Örökösföld. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 12*55* |
7: | 25*57* |
8: | 37* |
9: | 37* |
10: | 37* |
11: | 37* |
12: | 37* |
13: | 47* |
14: | 17*47* |
15: | 17*47* |
16: | 17*48* |
17: | 08*48* |
18: | 32* |
19: | 12*52B |
20: | 24B |
21: | 07B |
22: | 07B |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 12*57* |
7: | 27*57* |
8: | 37* |
9: | 37* |
10: | 37* |
11: | 37* |
12: | 37* |
13: | 39* |
14: | 39* |
15: | 49* |
16: | 49* |
17: | 48* |
18: | 32* |
19: | 12*52B |
20: | 24B |
21: | 07B |
22: | 07B |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 14B34* |
7: | 24B34* |
8: | 24B34* |
9: | 24B34* |
10: | 24B34* |
11: | 24B34* |
12: | 24B34* |
13: | 24B34* |
14: | 24B |
15: | 24B |
16: | 24B |
17: | 24B |
18: | 24B |
19: | 24B |
20: | 07B24B |
21: | |
22: | 07B |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 12*57* |
7: | 17*57* |
8: | 37* |
9: | 37* |
10: | 37* |
11: | 37* |
12: | 37* |
13: | 39* |
14: | 39* |
15: | 39* |
16: | 39* |
17: | 48* |
18: | 32* |
19: | 12*52B |
20: | 24B |
21: | 07B |
22: | 07B |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima