Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
szabadnapon / on Saturdays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:28 | Oros, Takarék köz |
8:29 | Oros, ABC |
8:30 | Orosi Iskola |
8:32 | Orosi elágazás |
8:33 | Élet utca |
8:34 | Szarkaláb utca |
8:36 | Naspolya utca |
8:37 | Tujafa utca |
8:39 | Gomba utca |
8:41 | Törzs utca |
8:42 | Örökösföld |
8:44 | Bevásárlóközpontok |
8:46 | TESCO áruház |
8:49 | Jósavárosi templom |
8:50 | Jósaváros |
8:52 | Jósaváros |
8:53 | Jósavárosi templom |
8:54 | Jósavárosi piac |
8:55 | Volánbusz Zrt. |
8:56 | Pazonyi tér |
8:57 | Nyár utca |
8:58 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:59 | Bujtos utca |
9:00 | Megyei Bíróság |
9:01 | Országzászló tér |
9:02 | Szabolcs utca |
9:03 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:05 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima