Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2023. december 10-től további intézkedésig. /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:33 | Oros, Takarék köz |
16:34 | Oros, ABC |
16:35 | Orosi Iskola |
16:37 | Orosi elágazás |
16:38 | Élet utca |
16:39 | Szarkaláb utca |
16:41 | Naspolya utca |
16:42 | Tujafa utca |
16:44 | Gomba utca |
16:46 | Törzs utca |
16:47 | Örökösföld |
16:49 | Bevásárlóközpontok |
16:51 | TESCO áruház |
16:54 | Jósavárosi templom |
16:55 | Jósaváros |
16:57 | Jósaváros |
16:58 | Jósavárosi templom |
16:59 | Jósavárosi piac |
17:00 | Volánbusz Zrt. |
17:02 | Pazonyi tér |
17:03 | Nyár utca |
17:05 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:07 | Bujtos utca |
17:09 | Megyei Bíróság |
17:11 | Országzászló tér |
17:12 | Szabolcs utca |
17:13 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
17:16 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |