Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2023. december 10-től további intézkedésig. /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:28 | Oros, Takarék köz |
14:29 | Oros, ABC |
14:30 | Orosi Iskola |
14:32 | Orosi elágazás |
14:33 | Élet utca |
14:34 | Szarkaláb utca |
14:36 | Naspolya utca |
14:37 | Tujafa utca |
14:39 | Gomba utca |
14:41 | Törzs utca |
14:42 | Örökösföld |
14:44 | Bevásárlóközpontok |
14:46 | TESCO áruház |
14:49 | Jósavárosi templom |
14:50 | Jósaváros |
14:52 | Jósaváros |
14:53 | Jósavárosi templom |
14:54 | Jósavárosi piac |
14:55 | Volánbusz Zrt. |
14:57 | Pazonyi tér |
14:58 | Nyár utca |
15:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:02 | Bujtos utca |
15:04 | Megyei Bíróság |
15:06 | Országzászló tér |
15:07 | Szabolcs utca |
15:08 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
15:11 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |