Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2023. december 10-től további intézkedésig. /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:28 | Oros, Takarék köz |
13:29 | Oros, ABC |
13:30 | Orosi Iskola |
13:32 | Orosi elágazás |
13:33 | Élet utca |
13:34 | Szarkaláb utca |
13:36 | Naspolya utca |
13:37 | Tujafa utca |
13:39 | Gomba utca |
13:41 | Törzs utca |
13:42 | Örökösföld |
13:44 | Bevásárlóközpontok |
13:46 | TESCO áruház |
13:49 | Jósavárosi templom |
13:50 | Jósaváros |
13:52 | Jósaváros |
13:53 | Jósavárosi templom |
13:54 | Jósavárosi piac |
13:55 | Volánbusz Zrt. |
13:57 | Pazonyi tér |
13:58 | Nyár utca |
14:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:02 | Bujtos utca |
14:04 | Megyei Bíróság |
14:06 | Országzászló tér |
14:07 | Szabolcs utca |
14:08 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:11 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |