Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2023. december 10-től további intézkedésig. /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:28 | Oros, Takarék köz |
11:29 | Oros, ABC |
11:30 | Orosi Iskola |
11:32 | Orosi elágazás |
11:33 | Élet utca |
11:34 | Szarkaláb utca |
11:36 | Naspolya utca |
11:37 | Tujafa utca |
11:39 | Gomba utca |
11:41 | Törzs utca |
11:42 | Örökösföld |
11:44 | Bevásárlóközpontok |
11:46 | TESCO áruház |
11:49 | Jósavárosi templom |
11:50 | Jósaváros |
11:52 | Jósaváros |
11:53 | Jósavárosi templom |
11:54 | Jósavárosi piac |
11:55 | Volánbusz Zrt. |
11:57 | Pazonyi tér |
11:58 | Nyár utca |
12:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:02 | Bujtos utca |
12:04 | Megyei Bíróság |
12:06 | Országzászló tér |
12:07 | Szabolcs utca |
12:08 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
12:11 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |