Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2023. december 10-től további intézkedésig. /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:28 | Oros, Takarék köz |
17:29 | Oros, ABC |
17:30 | Orosi Iskola |
17:32 | Orosi elágazás |
17:33 | Élet utca |
17:34 | Szarkaláb utca |
17:36 | Naspolya utca |
17:37 | Tujafa utca |
17:39 | Gomba utca |
17:41 | Törzs utca |
17:42 | Örökösföld |
17:44 | Bevásárlóközpontok |
17:46 | TESCO áruház |
17:49 | Jósavárosi templom |
17:50 | Jósaváros |
17:52 | Jósaváros |
17:53 | Jósavárosi templom |
17:54 | Jósavárosi piac |
17:55 | Volánbusz Zrt. |
17:57 | Pazonyi tér |
17:58 | Nyár utca |
18:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:02 | Bujtos utca |
18:04 | Megyei Bíróság |
18:06 | Országzászló tér |
18:07 | Szabolcs utca |
18:08 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
18:11 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |