Menetrendek
44 |
Oros, Takarék köz Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:28 | Oros, Takarék köz |
10:29 | Oros, ABC |
10:30 | Orosi Iskola |
10:32 | Orosi elágazás |
10:33 | Élet utca |
10:34 | Szarkaláb utca |
10:36 | Naspolya utca |
10:37 | Tujafa utca |
10:39 | Gomba utca |
10:41 | Törzs utca |
10:42 | Örökösföld |
10:44 | Bevásárlóközpontok |
10:46 | TESCO áruház |
10:49 | Jósavárosi templom |
10:50 | Jósaváros |
10:52 | Jósaváros |
10:53 | Jósavárosi templom |
10:54 | Jósavárosi piac |
10:55 | Volánbusz Zrt. |
10:57 | Pazonyi tér |
10:58 | Nyár utca |
11:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:02 | Bujtos utca |
11:04 | Megyei Bíróság |
11:06 | Országzászló tér |
11:07 | Szabolcs utca |
11:08 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
11:11 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima