Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
44 | Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
* | A jelölt járatok 44-es jelzéssel Orosig közlekednek. / These services runs as 44 to Oros. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
O | Orosi elágazástól 49-es jelzéssel közlekedik tovább. / After Orosi elágazás, this bus continues on line 49. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 38* |
6: | 45* |
7: | |
8: | 02* |
9: | 02* |
10: | 02* |
11: | 02* |
12: | 02* |
13: | 02*32* |
14: | 01*31* |
15: | 01*33* |
16: | 03*33* |
17: | 03*48* |
18: | 28* |
19: | 28* |
20: | 05*46O |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 38* |
6: | 45* |
7: | |
8: | 02* |
9: | 02* |
10: | 02* |
11: | 02* |
12: | 02* |
13: | 02* |
14: | 02* |
15: | 02* |
16: | 02* |
17: | 02*48* |
18: | 28* |
19: | 28* |
20: | 05*46O |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
7: | 03* |
8: | 03* |
9: | 03* |
10: | 03* |
11: | 03* |
12: | 03* |
13: | 03* |
14: | 03* |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 38* |
6: | 45* |
7: | 59* |
8: | 59* |
9: | 59* |
10: | 59* |
11: | 59* |
12: | 59* |
13: | 59* |
14: | 59* |
15: | 59* |
16: | 59* |
17: | 59* |
18: | |
19: | 28* |
20: | 05*46O |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima