Menetrendek
44 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Magyar utca 5. |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:45 | Vasútállomás |
19:47 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
19:48 | Szabolcs utca |
19:50 | Országzászló tér |
19:51 | Luther tér |
19:52 | Bujtos utca |
19:53 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
19:54 | Nyár utca |
19:56 | Volánbusz Zrt. |
19:58 | Jósavárosi piac |
19:59 | Jósaváros |
20:01 | Jósaváros |
20:02 | Jósavárosi templom |
20:04 | TESCO áruház |
20:07 | Bevásárlóközpontok |
20:09 | Örökösföld |
20:10 | Törzs utca |
20:13 | Gomba utca |
20:15 | Tujafa utca |
20:17 | Naspolya utca |
20:19 | Szarkaláb utca |
20:20 | Élet utca |
20:21 | Orosi elágazás |
20:23 | Orosi Iskola |
20:24 | Oros, ABC |
20:26 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima