Menetrendek
44 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Magyar utca 5. |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:40 | Vasútállomás |
16:42 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
16:43 | Szabolcs utca |
16:44 | Országzászló tér |
16:46 | Luther tér |
16:48 | Bujtos utca |
16:50 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:52 | Nyár utca |
16:54 | Volánbusz Zrt. |
16:55 | Jósavárosi piac |
16:57 | Jósaváros |
16:59 | Jósaváros |
17:00 | Jósavárosi templom |
17:02 | TESCO áruház |
17:05 | Bevásárlóközpontok |
17:07 | Örökösföld |
17:08 | Törzs utca |
17:11 | Gomba utca |
17:13 | Tujafa utca |
17:15 | Naspolya utca |
17:17 | Szarkaláb utca |
17:18 | Élet utca |
17:19 | Orosi elágazás |
17:21 | Orosi Iskola |
17:22 | Oros, ABC |
17:24 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima