Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
10 | Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
10J | Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
10Y | Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 17J50 |
6: | 25J49 |
7: | 09J40 |
8: | 06Y36 |
9: | 06Y36 |
10: | 06Y36 |
11: | 06Y36 |
12: | 06Y3655Y |
13: | 3648 |
14: | 06Y2545 |
15: | 06Y2545 |
16: | 06Y2650Y |
17: | 15J50Y |
18: | 22Y |
19: | 22 |
20: | 22 |
21: | 22J |
22: | 30 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 17J50 |
6: | 25J49 |
7: | 13J40 |
8: | 06Y36 |
9: | 06Y36 |
10: | 06Y36 |
11: | 06Y36 |
12: | 06Y36 |
13: | 36 |
14: | 06Y36 |
15: | 06Y36 |
16: | 06Y36 |
17: | 15J50Y |
18: | 22Y |
19: | 22 |
20: | 22 |
21: | 22J |
22: | 30 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 17J |
6: | 17Y |
7: | 17 |
8: | 17 |
9: | 17 |
10: | 17 |
11: | 17 |
12: | 17 |
13: | 17J |
14: | 17 |
15: | 17 |
16: | 17 |
17: | 17J |
18: | 22Y |
19: | 17 |
20: | 17 |
21: | 22J |
22: | 30 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 17J50 |
6: | 15J49 |
7: | 13J40 |
8: | 06Y36 |
9: | 06Y3636 |
10: | 06Y36 |
11: | 06Y36 |
12: | 06Y36 |
13: | 36 |
14: | 06Y36 |
15: | 06Y36 |
16: | 06Y36 |
17: | 15J50Y |
18: | 22Y |
19: | 22 |
20: | 22 |
21: | 22J |
22: | 30 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima