Menetrendek
10 |
Nyírszőlős Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:02 | Nyírszőlős |
11:04 | Nyírszőlős, Sugár utca |
11:05 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
11:06 | Nyírszőlős, Izabella utca |
11:07 | Nyírszőlősi elágazás |
11:09 | Szegély utca |
11:10 | Westsik Vilmos utca 35. |
11:11 | Kincs utca |
11:12 | Szamos utca |
11:13 | Csongor utca |
11:14 | Csatorna utca |
11:15 | Agrár Kutatóintézet |
11:16 | Egyetem C épület |
11:17 | Hímes utca |
11:18 | Őz utca |
11:19 | Vasvári Pál utca |
11:20 | Kelet Áruház |
11:21 | Országzászló tér |
11:23 | Szabolcs utca |
11:25 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
11:26 | Autóbusz-állomás |
11:33 | Vasútállomás |
11:34 | Huszár sor |
11:35 | MÁV-bérház |
11:36 | Almatároló |
11:37 | Móricz Zsigmond utca |
11:38 | Váci Mihály utca 9. |
11:39 | Kert utca 32. |
11:40 | Kert utca 8. |
11:41 | Inczédy sor |
11:42 | Rendelőintézet |
11:43 | EÜ. Szakközépiskola |
11:44 | Család utca, hőközpont |
11:45 | Örökösföldi Piac |
11:46 | Szalag utca |
11:47 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima