Menetrendek
10 |
Nyírszőlős Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
20:02 | Nyírszőlős |
20:04 | Nyírszőlős, Sugár utca |
20:05 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
20:06 | Nyírszőlős, Izabella utca |
20:07 | Nyírszőlősi elágazás |
20:09 | Szegély utca |
20:10 | Westsik Vilmos utca 35. |
20:11 | Kincs utca |
20:12 | Szamos utca |
20:13 | Csongor utca |
20:14 | Csatorna utca |
20:15 | Agrár Kutatóintézet |
20:16 | Egyetem C épület |
20:17 | Hímes utca |
20:18 | Őz utca |
20:19 | Vasvári Pál utca |
20:20 | Kelet Áruház |
20:21 | Országzászló tér |
20:23 | Szabolcs utca |
20:25 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
20:26 | Autóbusz-állomás |
20:33 | Vasútállomás |
20:34 | Huszár sor |
20:35 | MÁV-bérház |
20:36 | Almatároló |
20:37 | Móricz Zsigmond utca |
20:38 | Váci Mihály utca 9. |
20:39 | Kert utca 32. |
20:40 | Kert utca 8. |
20:41 | Inczédy sor |
20:42 | Rendelőintézet |
20:43 | EÜ. Szakközépiskola |
20:44 | Család utca, hőközpont |
20:45 | Örökösföldi Piac |
20:46 | Szalag utca |
20:47 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima