Menetrendek
10 |
Nyírszőlős Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:02 | Nyírszőlős |
17:04 | Nyírszőlős, Sugár utca |
17:05 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
17:06 | Nyírszőlős, Izabella utca |
17:07 | Nyírszőlősi elágazás |
17:09 | Szegély utca |
17:10 | Westsik Vilmos utca 35. |
17:11 | Kincs utca |
17:12 | Szamos utca |
17:13 | Csongor utca |
17:15 | Csatorna utca |
17:17 | Agrár Kutatóintézet |
17:18 | Egyetem C épület |
17:19 | Hímes utca |
17:20 | Őz utca |
17:21 | Vasvári Pál utca |
17:22 | Kelet Áruház |
17:24 | Országzászló tér |
17:26 | Szabolcs utca |
17:27 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
17:28 | Autóbusz-állomás |
17:33 | Vasútállomás |
17:34 | Huszár sor |
17:35 | MÁV-bérház |
17:36 | Almatároló |
17:37 | Móricz Zsigmond utca |
17:38 | Váci Mihály utca 9. |
17:39 | Kert utca 32. |
17:40 | Kert utca 8. |
17:41 | Inczédy sor |
17:43 | Rendelőintézet |
17:45 | EÜ. Szakközépiskola |
17:47 | Család utca, hőközpont |
17:49 | Örökösföldi Piac |
17:50 | Szalag utca |
17:51 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima