Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
szabadnapon / on Saturdays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:10 | Örökösföld |
8:11 | Szalag utca |
8:12 | Örökösföldi Piac |
8:13 | Család utca, hőközpont |
8:14 | EÜ. Szakközépiskola |
8:15 | Rendelőintézet |
8:17 | Inczédy sor |
8:18 | Kert utca 8. |
8:19 | Kert utca 32. |
8:21 | Váci Mihály utca 9. |
8:22 | Móricz Zsigmond utca |
8:23 | Almatároló |
8:24 | MÁV-bérház |
8:25 | Huszár sor |
8:32 | Vasútállomás |
8:34 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
8:35 | Szabolcs utca |
8:36 | Bessenyei tér |
8:38 | Egyház utca |
8:39 | Vasvári Pál utca |
8:40 | Őz utca |
8:41 | Hímes utca |
8:42 | Egyetem C épület |
8:43 | Agrár Kutatóintézet |
8:44 | Csatorna utca |
8:45 | Csongor utca |
8:46 | Szamos utca |
8:47 | Kincs utca |
8:49 | Westsik Vilmos utca 35. |
8:50 | Szegély utca |
8:52 | Nyírszőlősi elágazás |
8:53 | Nyírszőlős, Izabella utca |
8:54 | Nyírszőlős, kollégium utca |
8:55 | Nyírszőlős, Sugár utca |
8:57 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima