Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:37 | Örökösföld |
17:38 | Szalag utca |
17:39 | Örökösföldi Piac |
17:40 | Család utca, hőközpont |
17:41 | EÜ. Szakközépiskola |
17:44 | Rendelőintézet |
17:47 | Inczédy sor |
17:50 | Kert utca 8. |
17:51 | Kert utca 32. |
17:53 | Váci Mihály utca 9. |
17:56 | Móricz Zsigmond utca |
17:58 | Almatároló |
17:59 | MÁV-bérház |
18:01 | Huszár sor |
18:03 | Vasútállomás |
18:04 | Autóbusz-állomás |
18:05 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
18:07 | Szabolcs utca |
18:08 | Bessenyei tér |
18:09 | Egyház utca |
18:10 | Vasvári Pál utca |
18:12 | Őz utca |
18:13 | Hímes utca |
18:14 | Egyetem C épület |
18:16 | Agrár Kutatóintézet |
18:18 | Csatorna utca |
18:19 | Csongor utca |
18:20 | Szamos utca |
18:22 | Kincs utca |
18:23 | Westsik Vilmos utca 35. |
18:25 | Szegély utca |
18:26 | Nyírszőlősi elágazás |
18:28 | Jókai telepi iskola |
18:30 | Jókai telep |
18:31 | Jókai telepi iskola |
18:34 | Nyírszőlős, Izabella utca |
18:35 | Nyírszőlős, kollégium utca |
18:36 | Nyírszőlős, Sugár utca |
18:38 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima