Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:37 | Örökösföld |
7:38 | Szalag utca |
7:39 | Örökösföldi Piac |
7:40 | Család utca, hőközpont |
7:41 | EÜ. Szakközépiskola |
7:42 | Rendelőintézet |
7:44 | Inczédy sor |
7:45 | Kert utca 8. |
7:46 | Kert utca 32. |
7:48 | Váci Mihály utca 9. |
7:49 | Móricz Zsigmond utca |
7:50 | Almatároló |
7:51 | MÁV-bérház |
7:52 | Huszár sor |
7:53 | Vasútállomás |
7:55 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:56 | Szabolcs utca |
7:57 | Bessenyei tér |
7:59 | Egyház utca |
8:00 | Vasvári Pál utca |
8:01 | Őz utca |
8:02 | Hímes utca |
8:03 | Egyetem C épület |
8:04 | Agrár Kutatóintézet |
8:05 | Csatorna utca |
8:06 | Csongor utca |
8:07 | Szamos utca |
8:08 | Kincs utca |
8:10 | Westsik Vilmos utca 35. |
8:11 | Szegély utca |
8:13 | Nyírszőlősi elágazás |
8:14 | Jókai telepi iskola |
8:16 | Jókai telep |
8:17 | Jókai telepi iskola |
8:20 | Nyírszőlős, Izabella utca |
8:21 | Nyírszőlős, kollégium utca |
8:22 | Nyírszőlős, Sugár utca |
8:24 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima