Menetrendek
10 |
Örökösföld Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:17 | Örökösföld |
6:18 | Szalag utca |
6:19 | Örökösföldi Piac |
6:20 | Család utca, hőközpont |
6:21 | EÜ. Szakközépiskola |
6:22 | Rendelőintézet |
6:24 | Inczédy sor |
6:25 | Kert utca 8. |
6:26 | Kert utca 32. |
6:28 | Váci Mihály utca 9. |
6:29 | Móricz Zsigmond utca |
6:30 | Almatároló |
6:31 | MÁV-bérház |
6:32 | Huszár sor |
6:39 | Vasútállomás |
6:41 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
6:42 | Szabolcs utca |
6:43 | Bessenyei tér |
6:45 | Egyház utca |
6:46 | Vasvári Pál utca |
6:47 | Őz utca |
6:48 | Hímes utca |
6:49 | Egyetem C épület |
6:50 | Agrár Kutatóintézet |
6:51 | Csatorna utca |
6:52 | Csongor utca |
6:53 | Szamos utca |
6:54 | Kincs utca |
6:56 | Westsik Vilmos utca 35. |
6:57 | Szegély utca |
6:59 | Nyírszőlősi elágazás |
7:00 | Nyírszőlős, Izabella utca |
7:01 | Nyírszőlős, kollégium utca |
7:02 | Nyírszőlős, Sugár utca |
7:04 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima