Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
10 | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10J | Nyírszőlős ► Jókai telep ► Vasútállomás ► Örökösföld |
10Y | Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Kórház ► Örökösföld |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 10Y43 |
6: | 1031J45 |
7: | 02Y142747 |
8: | 15Y38 |
9: | 08Y38 |
10: | 08Y38 |
11: | 08Y38 |
12: | 08Y38 |
13: | 08Y38 |
14: | 05Y25J3550J |
15: | 05Y2545J |
16: | 05Y25J45J |
17: | 05Y30J55Y |
18: | 25J |
19: | 25J |
20: | 15 |
21: | 15 |
22: | 25J |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 10Y43 |
6: | 1031J45 |
7: | 05Y2545 |
8: | 15Y38 |
9: | 08Y38 |
10: | 08Y38 |
11: | 08Y38 |
12: | 08Y38 |
13: | 08Y50Y |
14: | 25J50J |
15: | 05Y35J |
16: | 05Y35J |
17: | 05Y45Y |
18: | 25J |
19: | 25J |
20: | 15 |
21: | 15 |
22: | 25J |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 10Y43 |
6: | 25J |
7: | 15 |
8: | 15 |
9: | 15 |
10: | 15 |
11: | 15 |
12: | 15 |
13: | 15 |
14: | 25J |
15: | 15 |
16: | 15 |
17: | 15Y |
18: | 25J |
19: | 15 |
20: | 15 |
21: | 15 |
22: | 25J |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 10Y43 |
6: | 1031J45 |
7: | 1545 |
8: | 15Y38 |
9: | 08Y38 |
10: | 08Y38 |
11: | 08Y38 |
12: | 08Y38 |
13: | 08Y50Y |
14: | 25J50J |
15: | 05Y35J |
16: | 05Y35J |
17: | 05Y45Y |
18: | 25J |
19: | 25J |
20: | 15 |
21: | 15 |
22: | 25J |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima