Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
10 | Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
10J | Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
10Y | Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
J | A járatok a Jókai telep érintésével közlekednek. / These services run via Jókai telep. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
Y | A járatok a Kórház érintésével közlekednek. / These services run via Kórház stop. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 41 |
5: | 08J40 |
6: | 15J3955J |
7: | 2656Y |
8: | 2656Y |
9: | 2656Y |
10: | 2656Y |
11: | 2656Y |
12: | 2645Y |
13: | 263856Y |
14: | 153556Y |
15: | 153556Y |
16: | 1640Y |
17: | 05J40Y |
18: | 13Y |
19: | 13 |
20: | 13 |
21: | 13J |
22: | 23 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 41 |
5: | 08J40 |
6: | 15J39 |
7: | 03J2656Y |
8: | 2656Y |
9: | 2656Y |
10: | 2656Y |
11: | 2656Y |
12: | 26 |
13: | 2656Y |
14: | 2656Y |
15: | 2656Y |
16: | 26 |
17: | 05J40Y |
18: | 13Y |
19: | 13 |
20: | 13 |
21: | 13J |
22: | 23 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 41 |
5: | 08J |
6: | 08Y |
7: | 08 |
8: | 08 |
9: | 08 |
10: | 08 |
11: | 08 |
12: | 08 |
13: | 08J |
14: | 08 |
15: | 08 |
16: | 08 |
17: | 08J |
18: | 13Y |
19: | 08 |
20: | 08 |
21: | 13J |
22: | 23 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 41 |
5: | 08J40 |
6: | 05J39 |
7: | 03J2656Y |
8: | 2656Y |
9: | 262656Y |
10: | 2656Y |
11: | 2656Y |
12: | 26 |
13: | 2656Y |
14: | 2656Y |
15: | 2656Y |
16: | 26 |
17: | 05J40Y |
18: | 13Y |
19: | 13 |
20: | 13 |
21: | 13J |
22: | 23 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima