Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:07 | Örökösföld |
7:08 | Szalag utca |
7:09 | Örökösföldi Piac |
7:10 | Család utca |
7:11 | EÜ. Szakközépiskola |
7:12 | Nagyvárad utca |
7:14 | Kórház |
7:16 | Inczédy sor |
7:18 | Bujtos utca |
7:20 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:22 | Nyár utca |
7:24 | Volánbusz Zrt. |
7:26 | Jósavárosi piac |
7:28 | Jósaváros |
7:29 | Csaló köz |
7:30 | Schmidt Mihály utca |
7:32 | Sóstói úti kórház |
7:35 | Állatpark (ZOO) |
7:36 | Krúdy Vigadó |
7:37 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima