Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:20 | Sóstógyógyfürdő |
18:21 | Fürdő utca |
18:22 | Berenát utca |
18:23 | Csónak utca |
18:24 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
18:28 | Sóstói úti kórház |
18:29 | Schmidt Mihály utca |
18:30 | Csaló köz |
18:31 | Jósaváros |
18:32 | Jósavárosi templom |
18:33 | Jósavárosi piac |
18:34 | Volánbusz Zrt. |
18:35 | Pazonyi tér |
18:36 | Nyár utca |
18:37 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:38 | Bujtos utca |
18:40 | Inczédy sor |
18:42 | Kórház |
18:44 | Nagyvárad utca |
18:45 | EÜ. Szakközépiskola |
18:46 | Család utca |
18:47 | Örökösföldi Piac |
18:48 | Szalag utca |
18:49 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |