Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:50 | Sóstógyógyfürdő |
15:51 | Fürdő utca |
15:52 | Berenát utca |
15:53 | Csónak utca |
15:54 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
15:58 | Sóstói úti kórház |
15:59 | Schmidt Mihály utca |
16:00 | Csaló köz |
16:01 | Jósaváros |
16:02 | Jósavárosi templom |
16:03 | Jósavárosi piac |
16:04 | Volánbusz Zrt. |
16:05 | Pazonyi tér |
16:06 | Nyár utca |
16:07 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:08 | Bujtos utca |
16:10 | Inczédy sor |
16:12 | Kórház |
16:14 | Nagyvárad utca |
16:15 | EÜ. Szakközépiskola |
16:16 | Család utca |
16:17 | Örökösföldi Piac |
16:18 | Szalag utca |
16:19 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |