Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:50 | Sóstógyógyfürdő |
14:51 | Fürdő utca |
14:52 | Berenát utca |
14:53 | Csónak utca |
14:54 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
14:58 | Sóstói úti kórház |
14:59 | Schmidt Mihály utca |
15:00 | Csaló köz |
15:01 | Jósaváros |
15:02 | Jósavárosi templom |
15:03 | Jósavárosi piac |
15:04 | Volánbusz Zrt. |
15:05 | Pazonyi tér |
15:06 | Nyár utca |
15:07 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:08 | Bujtos utca |
15:10 | Inczédy sor |
15:12 | Kórház |
15:14 | Nagyvárad utca |
15:15 | EÜ. Szakközépiskola |
15:16 | Család utca |
15:17 | Örökösföldi Piac |
15:18 | Szalag utca |
15:19 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |