Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:50 | Sóstógyógyfürdő |
11:51 | Fürdő utca |
11:52 | Berenát utca |
11:53 | Csónak utca |
11:54 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
11:58 | Sóstói úti kórház |
11:59 | Schmidt Mihály utca |
12:00 | Csaló köz |
12:01 | Jósaváros |
12:02 | Jósavárosi templom |
12:03 | Jósavárosi piac |
12:04 | Volánbusz Zrt. |
12:05 | Pazonyi tér |
12:06 | Nyár utca |
12:07 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:08 | Bujtos utca |
12:10 | Inczédy sor |
12:12 | Kórház |
12:14 | Nagyvárad utca |
12:15 | EÜ. Szakközépiskola |
12:16 | Család utca |
12:17 | Örökösföldi Piac |
12:18 | Szalag utca |
12:19 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |