Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:20 | Sóstógyógyfürdő |
10:21 | Fürdő utca |
10:22 | Berenát utca |
10:23 | Csónak utca |
10:24 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
10:28 | Sóstói úti kórház |
10:29 | Schmidt Mihály utca |
10:30 | Csaló köz |
10:31 | Jósaváros |
10:32 | Jósavárosi templom |
10:33 | Jósavárosi piac |
10:34 | Volánbusz Zrt. |
10:35 | Pazonyi tér |
10:36 | Nyár utca |
10:37 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:38 | Bujtos utca |
10:40 | Inczédy sor |
10:42 | Kórház |
10:44 | Nagyvárad utca |
10:45 | EÜ. Szakközépiskola |
10:46 | Család utca |
10:47 | Örökösföldi Piac |
10:48 | Szalag utca |
10:49 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |