Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:50 | Sóstógyógyfürdő |
9:51 | Fürdő utca |
9:52 | Berenát utca |
9:53 | Csónak utca |
9:54 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
9:58 | Sóstói úti kórház |
9:59 | Schmidt Mihály utca |
10:00 | Csaló köz |
10:01 | Jósaváros |
10:02 | Jósavárosi templom |
10:03 | Jósavárosi piac |
10:04 | Volánbusz Zrt. |
10:05 | Pazonyi tér |
10:06 | Nyár utca |
10:07 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:08 | Bujtos utca |
10:10 | Inczédy sor |
10:12 | Kórház |
10:14 | Nagyvárad utca |
10:15 | EÜ. Szakközépiskola |
10:16 | Család utca |
10:17 | Örökösföldi Piac |
10:18 | Szalag utca |
10:19 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |