Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:50 | Sóstógyógyfürdő |
19:51 | Fürdő utca |
19:52 | Berenát utca |
19:53 | Csónak utca |
19:54 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
19:58 | Sóstói úti kórház |
19:59 | Schmidt Mihály utca |
20:00 | Csaló köz |
20:01 | Jósaváros |
20:02 | Jósavárosi templom |
20:03 | Jósavárosi piac |
20:04 | Volánbusz Zrt. |
20:05 | Pazonyi tér |
20:06 | Nyár utca |
20:07 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
20:08 | Bujtos utca |
20:10 | Inczédy sor |
20:12 | Kórház |
20:14 | Nagyvárad utca |
20:15 | EÜ. Szakközépiskola |
20:16 | Család utca |
20:17 | Örökösföldi Piac |
20:18 | Szalag utca |
20:19 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima