Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:45 | Sóstógyógyfürdő |
10:46 | Fürdő utca |
10:47 | Berenát utca |
10:48 | Csónak utca |
10:49 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
10:53 | Sóstói úti kórház |
10:54 | Schmidt Mihály utca |
10:55 | Csaló köz |
10:56 | Jósaváros |
10:57 | Jósavárosi templom |
10:58 | Jósavárosi piac |
10:59 | Volánbusz Zrt. |
11:01 | Pazonyi tér |
11:02 | Nyár utca |
11:04 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:06 | Bujtos utca |
11:08 | Inczédy sor |
11:10 | Kórház |
11:12 | Nagyvárad utca |
11:13 | EÜ. Szakközépiskola |
11:14 | Család utca |
11:15 | Örökösföldi Piac |
11:17 | Szalag utca |
11:18 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |