Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:17 | Sóstógyógyfürdő |
6:18 | Fürdő utca |
6:19 | Berenát utca |
6:21 | Csónak utca |
6:22 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
6:27 | Sóstói úti kórház |
6:28 | Schmidt Mihály utca |
6:29 | Csaló köz |
6:30 | Jósaváros |
6:31 | Jósavárosi templom |
6:32 | Jósavárosi piac |
6:33 | Volánbusz Zrt. |
6:35 | Pazonyi tér |
6:36 | Nyár utca |
6:38 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:40 | Bujtos utca |
6:42 | Inczédy sor |
6:44 | Kórház |
6:46 | Nagyvárad utca |
6:47 | EÜ. Szakközépiskola |
6:48 | Család utca |
6:49 | Örökösföldi Piac |
6:51 | Szalag utca |
6:52 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |