Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Nagyvárad utca | |
5 | Örökösföld ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
5A | Örökösföld ► Jósaváros |
55 | Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
Ünnepnapokon nem közlekedik. / No service on public holidays. |
|
* | A jelölt járatok 55-ös jelzéssel Sóstógyógyfürdő megállóig közlekednek. / These services run as 55 and terminate at Sóstógyógyfürdő. |
A | A jelölt járatok 5A jelzéssel Jósaváros megállóig közlekednek. / These services run as 5A and terminate at Jósaváros. |
L | A járat 5A jelzéssel közlekedik, a Jósavárosi piactól a 94L útvonalán halad tovább. / This service runs on line 5A and from Jósavárosi piac, it continues on line 94L. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 00L2052* |
6: | 1532*52 |
7: | 0925*41 |
8: | 0125*55 |
9: | 25*55 |
10: | 25*55 |
11: | 25*55 |
12: | 25*55 |
13: | 21*41 |
14: | 0121*41 |
15: | 0121*41 |
16: | 0121*41 |
17: | 0121*50 |
18: | 20*50A |
19: | 20* |
20: | 00A25A55A |
21: | 40A |
22: | 05A45A |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 00L2052* |
6: | 1532*52 |
7: | 14*3252 |
8: | 25*55 |
9: | 25*55 |
10: | 25*55 |
11: | 25*55 |
12: | 25*55 |
13: | 15*3555 |
14: | 15*3555 |
15: | 15*3555 |
16: | 15*3557 |
17: | 17*50 |
18: | 20*50A |
19: | 20* |
20: | 00A25A55A |
21: | 40A |
22: | 05A45A |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 00L2052* |
6: | 30 |
7: | 00A20* |
8: | 00A20* |
9: | 00A20* |
10: | 00A20* |
11: | 00A20* |
12: | 00A20* |
13: | 00A20* |
14: | 00A20* |
15: | 00A20* |
16: | 00A20* |
17: | 00A20* |
18: | 00A20* |
19: | 00A20* |
20: | 00A25A55A |
21: | 40A |
22: | 05A45A |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima