Menetrendek
55 |
Sóstógyógyfürdő Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:50 | Sóstógyógyfürdő |
8:51 | Fürdő utca |
8:52 | Berenát utca |
8:53 | Csónak utca |
8:54 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
8:58 | Sóstói úti kórház |
8:59 | Schmidt Mihály utca |
9:00 | Csaló köz |
9:01 | Jósaváros |
9:02 | Jósavárosi templom |
9:03 | Jósavárosi piac |
9:04 | Volánbusz Zrt. |
9:05 | Pazonyi tér |
9:06 | Nyár utca |
9:07 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:08 | Bujtos utca |
9:10 | Inczédy sor |
9:12 | Kórház |
9:14 | Nagyvárad utca |
9:15 | EÜ. Szakközépiskola |
9:16 | Család utca |
9:17 | Örökösföldi Piac |
9:18 | Szalag utca |
9:19 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima