Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
4 | Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 43 |
6: | 08 |
7: | 3353 |
8: | 28 |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | |
15: | 08 |
16: | 12 |
17: | 12 |
18: | |
19: | |
20: | |
21: | |
22: | 03 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
7: | 13 |
8: | |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | 53 |
13: | |
14: | |
15: | 03 |
16: | 53 |
17: | |
18: | |
19: | |
20: | |
21: | |
22: | 03 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 43 |
6: | |
7: | 3353 |
8: | 28 |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | |
15: | 08 |
16: | 12 |
17: | 08 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima