Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Kodály Zoltán Általános Iskola | |
4 | Oros, Takarék köz ► Autóbusz-állomás |
4Y | Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
K | Nem közlekedik december 24-én és 31-én. / These services not run on 24 and 31 December. |
Y | A jelölt járatok 4Y jelzéssel közlekednek. / These services are the 4Y services. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 01Y41Y |
6: | 063151Y |
7: | 1626Y46Y |
8: | 2151 |
9: | 21Y |
10: | 21Y |
11: | 21Y |
12: | 21Y |
13: | 21Y56Y |
14: | 26Y |
15: | 01Y31 |
16: | 01Y36 |
17: | 06Y36 |
18: | 11Y46Y |
19: | 31Y |
20: | |
21: | 11Y |
22: | 21 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 59 |
5: | |
6: | 21Y |
7: | 36 |
8: | 21Y |
9: | 21Y |
10: | 21Y |
11: | 21Y |
12: | 21Y |
13: | 16 |
14: | 21Y |
15: | 26 |
16: | 21Y |
17: | 16 |
18: | 21Y |
19: | 31K |
20: | |
21: | 11K |
22: | 21 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 01Y41Y |
6: | 0641Y |
7: | 14Y41Y |
8: | 2151 |
9: | 21Y |
10: | 21Y |
11: | 21Y |
12: | 21Y |
13: | 21Y56Y |
14: | 26Y |
15: | 01Y31 |
16: | 01Y31 |
17: | 01Y31 |
18: | 01Y46Y |
19: | 31Y |
20: | |
21: | 11Y |
22: | 21 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima