Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Vay Ádám körút | |
4 | Oros, Takarék köz ► Autóbusz-állomás |
4Y | Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
K | Nem közlekedik december 24-én és 31-én. / These services not run on 24 and 31 December. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays |
|
Vasárnap és ünnepnapokon / On Sundays and public holidays |
|
Y | A jelölt járatok 4Y jelzéssel közlekednek. / These services are the 4Y services. |
tanítási napon / on schooldays |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 03Y43Y |
6: | 083353Y |
7: | 1929Y49Y |
8: | 2353 |
9: | 23Y |
10: | 23Y |
11: | 23Y |
12: | 23Y |
13: | 23Y58Y |
14: | 23Y |
15: | 03Y33 |
16: | 03Y3338 |
17: | 03Y08Y3338 |
18: | 03Y2348Y |
19: | 33Y |
20: | |
21: | 13Y |
22: | 23 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 01 |
6: | 23Y23Y |
7: | 38 |
8: | 23Y23Y |
9: | 23Y |
10: | 23Y23Y |
11: | 23Y |
12: | 23Y23Y |
13: | 18 |
14: | 23Y23Y |
15: | 28 |
16: | 23Y23Y |
17: | 18 |
18: | 23Y23Y |
19: | 33Y33K |
20: | |
21: | 13Y13K |
22: | 23 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 03Y43Y |
6: | 0843Y |
7: | 16Y43Y |
8: | 2353 |
9: | 23Y |
10: | 23Y |
11: | 23Y |
12: | 23Y |
13: | 23Y58Y |
14: | 28Y |
15: | 03Y33 |
16: | 03Y33 |
17: | 03Y33 |
18: | 03Y48Y |
19: | 33Y |
20: | |
21: | 13Y |
22: | 23 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|