Menetrendek
4Y |
Oros, Temető Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:40 | Oros, Temető |
17:41 | Oros, Magyar utca 61. |
17:43 | Oros, Takarék köz |
17:44 | Oros, ABC |
17:45 | Orosi Iskola |
17:47 | Orosi elágazás |
17:48 | Élet utca |
17:49 | Szarkaláb utca |
17:51 | Naspolya utca |
17:52 | Tujafa utca |
17:54 | Gomba utca |
17:56 | Sport utca |
17:58 | Rendelőintézet |
18:02 | Bujtos utca |
18:03 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:05 | Vay Ádám körút |
18:07 | Búza tér |
18:09 | Mező utca |
18:10 | Konzervgyár |
18:12 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |