Menetrendek
4Y |
Oros, Temető Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:40 | Oros, Temető |
15:41 | Oros, Magyar utca 61. |
15:43 | Oros, Takarék köz |
15:44 | Oros, ABC |
15:45 | Orosi Iskola |
15:46 | Orosi elágazás |
15:47 | Élet utca |
15:48 | Szarkaláb utca |
15:49 | Naspolya utca |
15:50 | Tujafa utca |
15:52 | Gomba utca |
15:54 | Sport utca |
15:56 | Rendelőintézet |
15:58 | Bujtos utca |
15:59 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:01 | Vay Ádám körút |
16:02 | Búza tér |
16:04 | Mező utca |
16:05 | Konzervgyár |
16:07 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima