Menetrendek
4Y |
Autóbusz-állomás Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:10 | Autóbusz-állomás |
6:12 | Mező utca 5. |
6:14 | Rákóczi utca 50. |
6:16 | Búza tér |
6:17 | Vay Ádám körút |
6:18 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:19 | Bujtos utca |
6:23 | Rendelőintézet |
6:25 | Sport utca |
6:27 | Gomba utca |
6:29 | Tujafa utca |
6:31 | Naspolya utca |
6:33 | Szarkaláb utca |
6:34 | Élet utca |
6:35 | Orosi elágazás |
6:37 | Oros, Szállási utca |
6:38 | Oros, Vezér utca |
6:40 | Oros, Takarék köz |
6:41 | Oros, Magyar utca 61. |
6:43 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |