Menetrendek
30 |
Rozsrét autóbusz-forduló Rozsrét autóbusz-forduló ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:05 | Rozsrét autóbusz-forduló |
15:07 | Fenyő utca 43. |
15:08 | Rozstelek utca |
15:10 | Tulipán utca |
15:11 | Szabadság utca |
15:13 | Lejtő utca |
15:15 | Palánta utca |
15:19 | Ipartelepi elágazás |
15:21 | TIGÁZ |
15:23 | Móricz Zsigmond utca |
15:25 | Szarvas utca 76. |
15:26 | Kígyó utca |
15:27 | Szarvas utca 13. |
15:28 | Országzászló tér |
15:30 | Szabolcs utca |
15:32 | Autóbusz-állomás |
15:34 | Mező utca 5. |
15:36 | Rákóczi utca 50. |
15:38 | Búza tér |
15:39 | Kossuth utca 9. |
15:41 | Dohány utca |
15:42 | Stadion utca |
15:44 | Városi Stadion |
15:45 | Egyetem |
15:46 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima